Auktion: | Poznanski Dom Aukcyjny Auktion 10 (31.03.-01.04.2007) LosNr. 17 |
Beschreibung: | Denary krzyżowe XI w., zestaw 4 szt., różne warianty i typy stan zachowania: 3-2 | |
Gewicht: | g | |
Schätzpreis | 500 PLZ | |
Ergebnis: | 520 PlZ | |